Новини

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом 2018 року проведено цілу низку футбольних фестивалів та заходів серед школярів, серед студентської молоді та серед дорослих.

1 грудня 2018 року, в спортивному залі «Динамо», вже четвертий рік поспіль відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу на призи обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласного етапу Всеукраїнського фестивалю з нагоди Дня Української армії.

04 листопада 2018 року за ініціативи Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з ІТ компанією «BeerJS», у спортивному залі ФОК «Динамо» відбувся Перший турнір серед ІТ компаній з футболу «BeerJS IT cup» на призи Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».
За нагороди боролися 7 команд-учасниць: «BeerJS», «Infopulse», «Viseven», «ISM Ukraine», «Sphere Mall», «SWP-Group», «IT-Hub».
Команди були поділені на дві групи, які грали за круговою системою.
Турнір закінчився з наступними результатами:
I місце – «IT-Hub»;
ІІ місце – «Viseven»;
ІІІ місце – «SWP-Group».
Усі команди-учасниці були нагороджені дипломами, команди-призери заходу нагороджені медалями, дипломами, а команда-переможець - медалями, дипломами та кубком Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

30 жовтня Бердичівським міським центром ФЗН «Спорт для всіх» на базі ПТУ №4 проведено п’ятий етап спартакіади з настільного тенісу на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів професійно – технічних училищ м.Бердичева.

20 жовтня 2018 року за ініціативи Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий молодіжний турнір з баскетболу.
Головною метою заходу є залучення різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рухової активності дітей з метою гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя, запровадження сучасних стандартів активного дозвілля, залучення молоді та дорослих до патріотичного виховання, а також пропаганда здорового способу життя.

Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» в тісній співпраці з ДЮСШ ім. О.В.Лонського, 20 жовтня на центральній Площі міста Бердичева провів спортивно-масовий захід з нагоди Дня козацтва. В програмі спортивного заходу були спортивні естафети, перетягування канату та показовий виступ майстра спорту з гирьового спорту Резьніка Генадія.
У святковому дійстві взяли участь: команда «Чемпіони», команда «Гібрід», команда «Дельфіни», команда «Акули».
Результати заходу:
1 місце – команда «Дельфіни»
2 місце – команда «Чемпіони»
3 місце – команда «Акули»

У Житомирі 4-5 серпня на центральному пляжі міста відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти», в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів.
Головна мета заходу - популяризація масових занять фізичною культурою в місцях масового відпочинку шляхом залучення до занять спортом, формування у дітей свідомої потреби у систематичних заняттях фізичною культурою, профілактика шкідливих звичок – наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму, презентація форм організації фізично активного дозвілля.
Захід організований Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Учасники змагалися в таких вправах: естафета за м’ячем, «Слухай сигнал», «Торпеди», «Передай естафету», вікторина, «Морський змій».
Перемогу здобула команда «Оріон», друге місце - у команди «Дружба», третє вибороли представники «Полісся».
Усі команди-учасниці були нагороджені дипломами, а команди-призери заходу нагороджені медалями та дипломами Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

На виконання доручення заступника голови обласної адміністрації Я.М.Лагути від 07.03.18 р. № 1319/48/2-18 «Про організацію та проведення в області місячника упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота» в містах та районах міста проходять заходи з облаштування спортивних площинних споруд. 

2 липня 2018 року в шаховому клубі «Біла тура» пройшов спортивно-масовий захід з шахів (сеанс одночасної гри) з нагоди Всесвітнього дня шахів.
Спортивний захід проводиться згідно плану Бердичівського міського центру „Спорт для всіх” з метою організації спортивно-масової роботи серед підлітків за місцем проживання.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
У заході взяли участь відвідувачі шахового клубу «Біла тура» - близько 20 учасників. Сеанс одночасної гри проводив фахівець клубу «Біла тура» Квятківський Г.Є.
Всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами, та визначено кращого шахіста клубу «Біла тура» сезону 2017-2018 року - Мен Єву.

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в першій декаді червня, він приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

Bottom Row1 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_1 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row2 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_2 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row3 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_3 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.