Новини

Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» 27.02.2019 року в Бердичівській загальноосвітній школі-інтернат 1-3 ступеня Житомирської облради провів спортивно–масовий захід з волейболу.

27 лютого 2019 року на міському стадіоні «Авангард», за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї,молоді,фізичної культури та спорту міської ради, відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Скандинавська ходьба» для жителів міста Новограда-Волинського.

Житомирський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» продовжує активно популяризувати здоровий спосіб життя.

Цього разу одним із методів пропаганди спорту та фізичної активності став традиційний відкритий обласний турнір з настільного тенісу на Кубок ЖОЦФЗН «Спорт для всіх», який відбувся 25-26 лютого в спортивному залі Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

В Бердичівському педагогічному коледжі пройшов відкритий спортивний захід з волейболу на кубок «Спорт для всіх» серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героям Небесної Сотні».

Спортивно-масовий захід проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та популяризації занять фізичною культурою і спортом серед мешканців міста Бердичева та жителів Житомирщини.

З метою залучення військовослужбовців, учасників ООС та їх реабілітації 22 лютого 2019 року у військовій частині міста Новоград-Волинського за підтримки Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбувся захід з армспорту серед 54-го окремого розвідувального батальйону в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів в зимовий період «Спортивна зима». 

5 лютого 2019 року на базі Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів відбувся фізкультурно-оздоровчий захід між учнями 4-6 класів під назвою «Олімпійський день».

01 грудня 2018 згідно календарного плану центру, міський центр «Спорт для всіх», на базі ЗОШ №12 провів четвертий відкритий турнір з баскетболу серед дівчат 2007-2008р.н., присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Пушкарьова В.М.

08 грудня 2018р. згідно календарного плану центру, міський центр «Спорт для всіх» провів спортивно-масовий захід «Через спорт для всіх до здорового способу життя» з нагоди міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями.
Підготовку та проведення змагань здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У заході взяли участь всі бажаючі члени громадських організацій людей з особливими потребами. В програмі спортивного заходу були змагання з шашок, шахів, настільного тенісу.

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом 2018 року проведено цілу низку футбольних фестивалів та заходів серед школярів, серед студентської молоді та серед дорослих.

1 грудня 2018 року, в спортивному залі «Динамо», вже четвертий рік поспіль відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу на призи обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласного етапу Всеукраїнського фестивалю з нагоди Дня Української армії.

Bottom Row1 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_1 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row2 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_2 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row3 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_3 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.