Новини

2 липня 2018 року в шаховому клубі «Біла тура» пройшов спортивно-масовий захід з шахів (сеанс одночасної гри) з нагоди Всесвітнього дня шахів.
Спортивний захід проводиться згідно плану Бердичівського міського центру „Спорт для всіх” з метою організації спортивно-масової роботи серед підлітків за місцем проживання.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
У заході взяли участь відвідувачі шахового клубу «Біла тура» - близько 20 учасників. Сеанс одночасної гри проводив фахівець клубу «Біла тура» Квятківський Г.Є.
Всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами, та визначено кращого шахіста клубу «Біла тура» сезону 2017-2018 року - Мен Єву.

На виконання доручення заступника голови обласної адміністрації Я.М.Лагути від 07.03.18 р. № 1319/48/2-18 «Про організацію та проведення в області місячника упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота» в містах та районах міста проходять заходи з облаштування спортивних площинних споруд. 

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в першій декаді червня, він приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

18 березня на Фортеці відбувся масовий захід «Спорт для всіх у парках та скверах». За підтримки управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацької спортивної школи відбулися спортивно масові заходи. 

27 лютого 2018 року згідно календарного плану центру, Бердичівський міський центр «Спорт для всіх» на базі Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернат 1-3 ступеня Житомирської облради провів спортивно-масовий захід з волейболу.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

20 лютого 2018 року згідно календарного плану центру, Бердичівський міський центр «Спорт для всіх» на базі Бердичівського педагогічного коледжу провів відкритий спортивний захід з волейболу на кубок «Спорт для всіх» серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героїв Небесної Сотні».

10 лютого 2018 року в Новоград-Волинській загальноосвітній школі №6 відбувся перехідний кубок з волейболу, присвячений пам'яті земляків, що загинули в Афганістані, а також 29-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого в спортивному залі ДНЗ «Малинський професійний ліцей» відбулися змагання – баскетбольний конкурс з технічної майстерності серед юнаків та дівчат 15-18 років.

Турнір з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів відбувся з 5 по 9 лютого у мікрорайоні Малинської ЗОШ №6, в якому взяли участь 60 любителів малої ракетки.

Спочатку пройшли попередні ігри у двох вікових групах: 5-7 та 8-11 класи серед дівчат та хлопців, де за кубковою системою  визначилися фіналісти, які вже грали по колу, тобто кожний учасник чи учасниця повинні були зіграти ж кожним (кожною).

Без поразок пройшла дистанцію Інна Сущенко. Вона виграла всі п’ять поєдинків з однаковим рахунком 2:0 і стала переможницею серед дівчат 5-7 класів. На другому місці Вікторія Тишкевич, а на третьому – Ольга Степаненко.

Bottom Row1 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_1 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row2 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_2 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.

Bottom Row3 Modules

This is an example of a module published to the bottom_row_3 row. This row contains 6 modules, read above for a full description.