Спорт для всіх

У Житомирі 4-5 серпня на центральному пляжі міста відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти», в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів.
Головна мета заходу - популяризація масових занять фізичною культурою в місцях масового відпочинку шляхом залучення до занять спортом, формування у дітей свідомої потреби у систематичних заняттях фізичною культурою, профілактика шкідливих звичок – наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму, презентація форм організації фізично активного дозвілля.
Захід організований Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Учасники змагалися в таких вправах: естафета за м’ячем, «Слухай сигнал», «Торпеди», «Передай естафету», вікторина, «Морський змій».
Перемогу здобула команда «Оріон», друге місце - у команди «Дружба», третє вибороли представники «Полісся».
Усі команди-учасниці були нагороджені дипломами, а команди-призери заходу нагороджені медалями та дипломами Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

2 липня 2018 року в шаховому клубі «Біла тура» пройшов спортивно-масовий захід з шахів (сеанс одночасної гри) з нагоди Всесвітнього дня шахів.
Спортивний захід проводиться згідно плану Бердичівського міського центру „Спорт для всіх” з метою організації спортивно-масової роботи серед підлітків за місцем проживання.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
У заході взяли участь відвідувачі шахового клубу «Біла тура» - близько 20 учасників. Сеанс одночасної гри проводив фахівець клубу «Біла тура» Квятківський Г.Є.
Всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами, та визначено кращого шахіста клубу «Біла тура» сезону 2017-2018 року - Мен Єву.

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в першій декаді червня, він приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

На виконання доручення заступника голови обласної адміністрації Я.М.Лагути від 07.03.18 р. № 1319/48/2-18 «Про організацію та проведення в області місячника упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота» в містах та районах міста проходять заходи з облаштування спортивних площинних споруд. 

18 березня на Фортеці відбувся масовий захід «Спорт для всіх у парках та скверах». За підтримки управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацької спортивної школи відбулися спортивно масові заходи.