Спорт для всіх

2 липня 2018 року в шаховому клубі «Біла тура» пройшов спортивно-масовий захід з шахів (сеанс одночасної гри) з нагоди Всесвітнього дня шахів.
Спортивний захід проводиться згідно плану Бердичівського міського центру „Спорт для всіх” з метою організації спортивно-масової роботи серед підлітків за місцем проживання.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
У заході взяли участь відвідувачі шахового клубу «Біла тура» - близько 20 учасників. Сеанс одночасної гри проводив фахівець клубу «Біла тура» Квятківський Г.Є.
Всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами, та визначено кращого шахіста клубу «Біла тура» сезону 2017-2018 року - Мен Єву.

На виконання доручення заступника голови обласної адміністрації Я.М.Лагути від 07.03.18 р. № 1319/48/2-18 «Про організацію та проведення в області місячника упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота» в містах та районах міста проходять заходи з облаштування спортивних площинних споруд. 

18 березня на Фортеці відбувся масовий захід «Спорт для всіх у парках та скверах». За підтримки управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацької спортивної школи відбулися спортивно масові заходи. 

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в першій декаді червня, він приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

27 лютого 2018 року згідно календарного плану центру, Бердичівський міський центр «Спорт для всіх» на базі Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернат 1-3 ступеня Житомирської облради провів спортивно-масовий захід з волейболу.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».