Спорт для всіх

Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» 27.02.2019 року в Бердичівській загальноосвітній школі-інтернат 1-3 ступеня Житомирської облради провів спортивно–масовий захід з волейболу.

27 лютого 2019 року на міському стадіоні «Авангард», за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї,молоді,фізичної культури та спорту міської ради, відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Скандинавська ходьба» для жителів міста Новограда-Волинського.

В Бердичівському педагогічному коледжі пройшов відкритий спортивний захід з волейболу на кубок «Спорт для всіх» серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героям Небесної Сотні».

Спортивно-масовий захід проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та популяризації занять фізичною культурою і спортом серед мешканців міста Бердичева та жителів Житомирщини.

Житомирський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» продовжує активно популяризувати здоровий спосіб життя.

Цього разу одним із методів пропаганди спорту та фізичної активності став традиційний відкритий обласний турнір з настільного тенісу на Кубок ЖОЦФЗН «Спорт для всіх», який відбувся 25-26 лютого в спортивному залі Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

З метою залучення військовослужбовців, учасників ООС та їх реабілітації 22 лютого 2019 року у військовій частині міста Новоград-Волинського за підтримки Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбувся захід з армспорту серед 54-го окремого розвідувального батальйону в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів в зимовий період «Спортивна зима».