Спорт для всіх

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом 2018 року проведено цілу низку футбольних фестивалів та заходів серед школярів, серед студентської молоді та серед дорослих.

1 грудня 2018 року, в спортивному залі «Динамо», вже четвертий рік поспіль відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу на призи обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласного етапу Всеукраїнського фестивалю з нагоди Дня Української армії.

04 листопада 2018 року за ініціативи Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з ІТ компанією «BeerJS», у спортивному залі ФОК «Динамо» відбувся Перший турнір серед ІТ компаній з футболу «BeerJS IT cup» на призи Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».
За нагороди боролися 7 команд-учасниць: «BeerJS», «Infopulse», «Viseven», «ISM Ukraine», «Sphere Mall», «SWP-Group», «IT-Hub».
Команди були поділені на дві групи, які грали за круговою системою.
Турнір закінчився з наступними результатами:
I місце – «IT-Hub»;
ІІ місце – «Viseven»;
ІІІ місце – «SWP-Group».
Усі команди-учасниці були нагороджені дипломами, команди-призери заходу нагороджені медалями, дипломами, а команда-переможець - медалями, дипломами та кубком Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

20 жовтня 2018 року за ініціативи Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий молодіжний турнір з баскетболу.
Головною метою заходу є залучення різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рухової активності дітей з метою гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя, запровадження сучасних стандартів активного дозвілля, залучення молоді та дорослих до патріотичного виховання, а також пропаганда здорового способу життя.

30 жовтня Бердичівським міським центром ФЗН «Спорт для всіх» на базі ПТУ №4 проведено п’ятий етап спартакіади з настільного тенісу на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів професійно – технічних училищ м.Бердичева.

Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» в тісній співпраці з ДЮСШ ім. О.В.Лонського, 20 жовтня на центральній Площі міста Бердичева провів спортивно-масовий захід з нагоди Дня козацтва. В програмі спортивного заходу були спортивні естафети, перетягування канату та показовий виступ майстра спорту з гирьового спорту Резьніка Генадія.
У святковому дійстві взяли участь: команда «Чемпіони», команда «Гібрід», команда «Дельфіни», команда «Акули».
Результати заходу:
1 місце – команда «Дельфіни»
2 місце – команда «Чемпіони»
3 місце – команда «Акули»