Новини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2019 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

07 вересня 2018 року в місті Львові на Всеукраїнському форумі молодіжної столиці України 2018 року офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2019», який запроваджений в Україні Міністерством молоді та спорту, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України на щорічній основі.

У Житомирському державному технологічному університеті з нагоди Міжнародного Дня студентського спорту привітали та відзначили найкращих спортсменів та викладачів. Переможці чемпіонатів України, Європи та світу приймали вітання від випускника університету, заступника голови Житомирської ОДА Ярослава Лагути, голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука та начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлани Гресь. Найкращі спортсмени вузу були відзначені дипломами, грамотами, спеціальними подарунками, а також грошовими преміями.

18 серпня на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, завершився Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотичний вишкіл Мінмолодьспорту «Джура-Прикордонник».

Захід проводиться до Дня Незалежності України, сторіччя утворення "Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки (УНР)", возз'єднання Північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та подальшої Злуки з УНР.

Керівництво області привітало спортсменів, тренерів, працівників галузі з днем  фізичної культури та спорту, яке традиційно припадає на другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94).  Голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма привітали учасників свята,  вручили грамоти та подяки кращим спортсменам та тренерам, а також сертифікати на 352 тис. грн.  заслуженому тренеру України з легкої атлетики, кращому тренеру України з легкої атлетики 2017 року Ігорю Лонському для придбання ями приземлення для стрибків у висоту; та на суму 220 тис. грн. директору школи вищої спортивної майстерності Василю Грибуку для придбання байдарки та каное. Шосейний велосипед отримала майстр спорту міжнародного класу з триатлону, учасниця 3-х олімпіад Юлія Єлістратова.

З 21.08 по 31.08.2018 року у місті Млава (Польща) проходив чемпіонат світу з шашок-64 серед спортсменів з інвалідністю.

Олександр Гонгальський представляв Житомирську область в складі національної збірної команди.

Саме 29 серпня закінчився останній тур чемпіонату світу за підсумками, якого Олександр став срібним призером. Нагадаємо, що в попередньому 2017 році Олександр здобув чемпіонство з шашок-100 в Болгарії.

Срібну нагороду на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату у Берліні здобув  представник Житомирщини у складі національної  паралімпійської збірної України - Микола Жабняк!

У штовханні ядра з результатом 13 метрів 78 сантиметрів він став призером чемпіонату.

Вітаємо Миколу та його тренера  Єдинача Сергія Миколайовича!

Житомирська обласна державна адміністрація відряджає збірну команду обласної школи вищої спортивної майстерності на Кубок України з хокею на траві серед чоловічих команд, який відбудеться на початку вересня у Вінниці. 07 серпня 2018 року  заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь вручили спортсменам та тренерському складу спеціалізовану форму з символікою Житомирської області. Ярослав Миколайович поспілкувався зі спортсменами та побажав успіхів у змаганнях усіх рівнів, та зокрема у Кубку. Вболіваймо разом за наших хлопців!

З 1 липня по 29 серпня  активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Основна мета - розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно й відповідально.

Проекти оцінюватиме колегія професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн -голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Особливістю цього року є нова номінація «Ідея», куди учасники можуть подати проект на його першій стадії -ідеї.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Подати заявку та ознайомитись з детальнішою інформацією можна за посиланням  та за телефоном: (093) 100 73 76.

27 липня 2018 року у приміщенні літературно-меморіального музею Лесі Українки (м.Новоград-Волинський),  в рамках святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», відбулося нагородження лауреатів літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки та премії імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури. Гостей свята, лауреатів премії привітали заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, в.о. начальника  управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяна Парфентієва, міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Цьогоріч лауреатами премії імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури стали: