Новини

У Першотравенську (Баранівський район) відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед дівчат і юнаків 2005 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь спортсмени з Рівненської, Хмельницької та Житомирської областей. На відкриття чемпіонату з подарунками для ЗОШ І-ІІІ ступенів та переможців турніру завітала начальник управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

З 29 листопада у Броварах пройшов Кубок України серед жінок та чемпіонат України серед чоловіків. На змагання прибули команди з багатьох областей України та м. Києва. Житомирщину представили команди з міст: Коростеня, Бердичева, Малина, Житомира та Новограда-Волинського.

У Бердичеві відбулася XI матчева зустріч з боксу між збірними командами Івано-Франківської та Житомирської областей, пам’яті відомого тренера з боксу Миколи Самойлова. На урочистому відкритті заходу спортсменів та глядачів  привітала начальник управління національно - патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь, яка побажала видовищних змагань, перемоги найсильнішим та чудових вражень. Також Світлана Миколаївна вручила Подяку від управління Володимиру Матвійчуку за популяризацію боксу в Україні та вагомий внесок у розвиток даного виду спорту. Щороку на цей турнір приїжджають гості - зірки українського та світового боксу.  У 2008-му приїздили  Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко та його батько й наставник, заслужений тренер України Анатолій Ломаченко, а також Георгій Чигаєв, Дмитро Митрофанов, Іван Голуб, Денис Лазарєв, Денис Солоненко. На X ювілейний турнір приїхали три чемпіони світу - Сергій Дзиндзирук, Юрій Нужненко та Віктор Постол. Почесним гостями цьогоріч стали: кращий боксер та тренер України 2017 року, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, чемпіон світу Олександр Хижняк та батько спортсмена - заслужений тренер України Олександр Олександрович Хижняк. Турнір відбувався за підтримки управління національно - патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської ОДА.
Організатор матчевої зустрічі: майстер спорту міжнародного класу з боксу, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук.

1-2 грудня у Житомирі проходив семінар для тренерів та суддів з хокею на траві. На відкритті заходу  учасників привітали заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь та Президент Федерації хокею на траві України Юрій Кризський. Також Максим Вілівчук вручив спортивний інвентар для наших юних спортсменів. В рамках семінару відбулися лекції: «Інформація про міжнародні тенденції розвитку хокею на траві на підставі 46-го конгресу Міжнародної Федерації хокею на траві», «Побудова змагального процесу в річному циклі підготовки у хокеї на траві», «Форми психологічного супроводу спортивної діяльності», «Сучасні методики відновлення та збереження здоров'я в підготовці спортсменів», «Багаторічна підготовка у хокеї на траві» та інші.

результати конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

(конкурс проведено 20 листопада 2018 року)

 

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

                Переможець конкурсу

БЕЗСМЕРТНИЙ

Руслан Валерійович

9,6

Другий за результатами конкурсу кандидат

НЕЧИПОРУК

Дмитро Іванович

5,0

За участі Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея пана Лі Янг Гу, аташе з питань оборони Республіки Корея підполковника Хванг Су Чол та представників посольства Республіки Корея, у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулася урочиста церемонія відкриття першого у Збройних Силах України курсу тхеквондо. Спортменів та делегацію з визначною подією у житомирському спорті привітала начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА  Світлана Гресь. На запрошення Міністерства оборони України, курс бойового мистецтва у військовому інституті для військовослужбовців викладатиме майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон пан Лі Дже Су, який присвятив цьому виду мистецтва 23 роки.

Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства.

5-6 листопада у Житомирі відбувся семінар "Робота з молоддю в сучасних умовах", у якому взяли участь працівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів з питань молодіжної та сімейної політики, спорту. В рамках семінару розглянули системи мотивації і самомотивації молоді, порядок створення інститутів громадянського суспільства (дитячих та молодіжних громадських організацій), питання молодіжного житлового будівництва та кредитування в Житомирській області, формування здорового способу життя у молоді та інші. 06 листопада підвела підсумки заходів та вручила сертифікати - начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь. 

 Наказом Міністерства молоді та спорту України від 31.10.2018 №5044 спортсменці Малинського Спортивного клубу «Оазис» Єлизаветі Зубко присвоєно звання «Майстер спорту України з підводного спорту». Даний норматив Ліза виконала на Чемпіонаті Європи 2018 року (28.08 -02.09.2018, Угорщина) з підводного орієнтування серед юніорів у вправі «Зірка», де вона посіла перше місце.

         Вітаємо спортсменку та її тренерів: Василенка Сергія і Степаненка Василя,  бажаємо подальших спортивних успіхів.

З 5 по 11 листопада 2018 року  у Житомирі (спортивний комплекс "Динамо") проходить чемпіонат України з боксу серед молоді.

6 листопада відбулося урочисте відкриття змагань, у яких беруть участь близько трьохсот спортсменів з усієї України. Учасників турніру від Житомирської облдержадміністрації привітала  начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, яка побажала справедливих перемог та чудових вражень.