Вакансії

09 липня 2018 року управлінням оголошено конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державної служби категорії “В” – головного спеціаліста відділу планово-фінансової роботи управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Призначення на посаду державного службовця здійснюється на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку головного спеціаліста відділу (наказ начальника управління від 15.12.2017 р. № 65в “Про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Сапінській В. В.”).

(конкурсний відбір проведено 22 лютого 2018 року)

 

Прізвище,

ім’я, по батькові кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

СОКОЛОВСЬКИЙ

Денис Олександрович

заступник начальника відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

15,75

 Адміністратор  Вознюк Т. І.

31 січня 2018 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – заступника начальника відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Призначення на посаду державного службовця здійснюється безстроково.

04 січня 2018 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – заступника начальника відділу – бухгалтера відділу планово-фінансової роботи управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Призначення на посаду державного службовця здійснюється безстроково.

08 червня 2017 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” – провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.